Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia |
| Hotel przyjazny dzieciom Wózki spacerowe Menu dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Położony przy plaży Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia Recife oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Praia do Pina, położonych w odległości 5 min spacerem. Położony przy plaży apartament może pomieścić łącznie 4 osób w 1 sypialniach.
Kościół NMP jest w prawie 3 km, a Kościół Sao Jose do Ribamar - w prawie 2 km. Dom Kultury znajduje się około 10 min jazdy od apartamentu. Plaża Pina leży w jedynie 650 metrach.
Obiekt noclegowy dysponuje miejscem do pobytu dziennego i balkonem, a także ma widok na morze. Apartament oferuje prysznic.
Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia mieści się około 5 km od Guararapes. Obiekt oferuje również saunę, w których można się zrelaksować i odświeżyć. Ten apartament oferuje również basen.
- Lokalne atrakcje
- Republic Square3,8 km
- Avenida Boa Viagem3,1 km
- Mirabilândia Park4,5 km
- Culture House3,2 km
- Government House3,9 km
- Sport Recife4,5 km
- Marco Zero3,7 km
- Nossa Senhora do Carmo basilic3,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes8 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Parking
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Przechowalnia bagażu
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Sauna
- Centrum fitness
- Basen z widokiem
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Pierwszy drink za darmo
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Minibar
- Kącik dzienny
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Telewizor LCD
- Wózki spacerowe
- Menu dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia?
Na miejscu Goście Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia ma połączenie z Internetem?
Tak, Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach. - ❓
Ilu gości pomieści Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia?
We Flat Beira Mar-Beach Class Executive-Familia może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 gości. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje basenem.